Keraminė kepsninė HUNGRILL KAMADO juoda

649.00

HUNGRILL KAMADO kepsninė suteikia unikalią progą kiekvienam pasijausti tikru virtuvės šefu. Tai nuostabus produktas, pasižymintis universalumu. Su HUNGRILL KAMADO galite ne tik kepti mėsą ant grotelių, rūkyti žuvį, paruošti nuostabiai apskrudusią picą, bet ir mėgautis sultingais troškiniais, gardžiai iškepta duona ar pyragu. Nuo šiol turėsite virtuvę vienoje vietoje!

HUNGRILL KAMADO kepsninės dėka savo keramikinio pagrindo bei specialus HUNGRILL KAMADO deflektorius suteikia nepakartojamą galimybę rūkyti mėsą, žuvį ar daržoves.  Vienitelis žingsnis, kurį turėsite atlikti, nustatyti tinkamą temperatūrą, kuri priklausomai nuo patiekalo, gali svyruoti nuo 105 C iki 150 C.  Temperarūtos reguliavimas vyksta HUNGRILL KAMADO viršuje bei apačioje esančiomis oro sklendėmis. Todėl nuo šiol galėsite pajusti sodraus, persmelkto dūmų kvapu, rūkytų produktų skonį bei aromatą.

Norite gražiai apskrudusios, traškios, Italijos tradicijas persmelkiančios picos? Galbūt neapsakomo skonio pyrago, ar paplotėlių? Su HUNGRILL KAMADO viskas įmanoma! Naudodami HUNGRILL KAMADO priedą – picų kepimo akmenį, visa tai atliksite vos vienu žingsniu. HUNGRILL KAMADO kepsninėje sugeneruota tolygaus oro paskirstymo sistema, kuri leidžia išlaikyti vienodą šilumą, dėka to, pica ar pyragas iškepa vienodai gražiai apskrudęs ir traškus. Ir visa tai atliksite sėdėmami su savo šeima ar bičiuliais lauko terasoje, mėgaudamiesi grynu oru. Neabejotinai būsite įvertinti kaip profesionalus virėjas!

Priedai:

Picos kepimo akmuo 
Daugiafunkcinė 2 zonų kepimo sistema
Stovas vištos kepimui
Pelenų žarsteklis
Žnyplės grotelėms
Karščio deflektorius
Grotelių valymo šepetys
Lietaus uždangalas

HUNGRILL KAMADO kepsninė atspindi novatorišką, tuo pačiu laiku patikrintą, tradicinį maisto ruošimą būdą.

Kategorija:

Papildoma informacija

Aukštis

59 cm

Kuro rūšis

Anglis

Svoris (kg)

87 Kg

Kita informacija

Keramikinė kepsninė