Elektrinis paspirtukas Xiaomi Mi M365 (Juodas)

369.99

Modernaus dizaino Xiaomi elektrinis paspirtukas pravers tiems, kurie nori greitai nuvažiuoti nedidelius atstumus. Paspirtukas sulankstomas – dėl to užims santykinai nedaug vietos. Su visiškai įkrautu akumuliatoriumi galima nuvažiuoti iki 30 km. Maksimalus greitis iki 25 km/h (galima programiškai apribojimus nuimti, tačiau negalios garantija) Paspirtukas turi priekinį bei galinį žibintus, todėl juo galima važiuoti ir sutemus. Komplektas su papildomomis padangomis!
Visiems mūsų parduodamiems produktams išrašome sąskaitas, o prekėms suteikiame 2 metų garantiją!

Pristatymas per 1-3 d.d. nuo apmokėjimo 

SVARBU! Naudojimosi instrukcija

Kategorijos: , Žymos: ,

Aprašymas

Elektrinis paspirtukas Xiaomi Mi M365

Elektrinis paspirtukas Xiaomi, tai modernaus dizaino, praversiantis tiems, kurie nori greitai nuvažiuoti nedidelius atstumus. Šis elektrinis paspirtukas pasižymi paprastu dizainu. Čia kiekviena detalė apgalvota taip, kad naudotis juo būtu lengva ir patogu. Patogumą užtikrina patvari konstrukcija ir sulankstomas dizainas, ilga stabili rankena ir pneumatinės padangos. Elektrinis paspirtukas yra sulankstomas – dėl to užims santykinai nedaug vietos. Su visiškai įkrautu akumuliatoriumi galima nuvažiuoti iki 30 km. Maksimalus greitis iki 25 km/h (galima programiškai apribojimus nuimti, tačiau negalios garantija) šis elektrinis paspirtukas turi priekinį bei galinį žibintus, todėl juo galima važiuoti ir sutemus. Jis turi dideles 8.5 col. pneumatines padangas, kurios užtikrina didesnį patogumą lyginant su kai kuriomis kietomis padangomis ir geriau absorbuoja smūgius. Variklio dizainas užtikrina, kad važiavimas šiuo skuteriu yra sklandus ir tylus.

“Bendras paspirtuko svoris tik 12,5 kg”

250 W DC variklis yra integruotas priekiniame rate, jos tylus ir leidžia greitai pasiekti 25mph greitį. Be to, skuteris pasižymi pakankamai didele atrama kojoms. Paspauskite mygtuką ir per 3 sekundes elektrinis paspirtukas išsilankstys ir bus pasiruošęs nuotykiams. Skuteris turi priekinius ir galinius žibintus, taigi jis yra. Priekiniai žibintai pasižymi 1.1W LED šviesomis, kurios pajėgios apšviesti iki 6 m prie jus esančio kelio. Galinė LED šviesa aktyvuojasi tada, kai patraukiate stabdžių svirtį. Naujausių technologijų, apimančių unikalų greičio jutiklių algoritmą dėka paspirtukas yra pajėgus savarankiškai judėti esant pastoviam greičiui. Išlaikant vienodą greitį, taip pat taupoma baterijos energija. Kai kažkur atkeliausite, tiesiog vėl paspauskite mygtuką ir transporto priemonė taip pat greitai susilankstys. Bendras jo svoris yra tik 12.5 kg, palyginimui, panašūs produktai sveria daugiau nei 17–20 kg. Xiaomi M365 elektrinis paspirtukas yra aprūpintas energijos regeneravimo sistema. Tai inovatyvi technologija, kuri yra naudojama pažangiuose automobiliuose.

“Prijunk paspirtuką prie savo išmaniojo telefono”

Šis modelis gali prisijungti prie išmanaus telefono Bluetooth dėka. Telefonu galima atlikti visus važiavimo reguliavimus. Programėlės dėka galima matyti esamą greitį, baterijos esamą įkrovimo lygį, kelionės laiką ir kitus parametrus. Visiems mūsų parduodamiems produktams išrašome sąskatas, o prekėms sueikiame 2 metų garantiją!

Papildoma informacija

Svoris (kg)

12.5 kg

Garantinis laikotarpis

24 mėn